recepcja.namisz@gmail.com   |   +48 500 001 668

Plasma IQ

Masz problem z opadającą powieką? wiotką skórą wokół oczu? kurze łapki? 

Przyjdź do nas na nieoperacyjny lifting powiek i okolicy oka generatorem plazmy Plasma IQ wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej. Bez skalpela, bez krwi, bez nacięć!

 

PLAZMA IQ to najnowszej generacji urządzenie wytwarzające kontrolowaną mikro wiązkę plazmy, dzięki jonizacji gazów występujących w powietrzu. Urządzenie pozwala wykonać wszystkie zabiegi nieablacyjnej chirurgii miękkiej. PLAZMA IQ to połączenie cienkiej igły z falą radiową o bezpiecznej, bardzo niskiej mocy. W sposób kontrolowany umożliwia sublimację naskórka, lecząc różnego rodzaju zmiany skórne. Dzięki specjalnie opracowanym technikom zabiegowym uzyskujemy efekt napięcia, liftingu skóry w miejscu działania urządzenia.
W odróżnieniu od innych technik zabiegowych, urządzenie PLAZMA IQ nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, podczas zabiegu nie występuje krwawienie. Zabieg wykonywany jest dla wszystkich fototypów skóry, gdyż nie powoduje przebarwień pozapalnych. Efekt termiczny wytworzony na końcówce powoduje pobudzenie oraz wytwarzanie nowych włókien kolagenu i elastyny. W zależności od stanu skóry, najlepsze efekty otrzymujemy po wykonaniu 1 do 4 zabiegów.

imagePrzed

image (1)Po

DSCN8455[1]

 

 
Zapraszamy na konsultację lekarską kwalifikującą do zabiegu, nr telefonu (waszego):
 
Ceny zabiegu:
Górne powieki 1200zł
Dolne powieki 1200zł
Kurze łapki 900zł
 
Dla stałych klientów oferta promocyjna tel 500 001 668