recepcja.namisz@gmail.com   |   +48 500 001 668

Biostymulatory

Biostymulatory

Radiesse 1 amp 0,8 ml 1100,00 zł
Radiesse 1 amp 1,5 ml 1400,00 zł
Sculptra 1 amp 1300,00 zł
Sculptra 2 amp 2300,00 zł

zabieg z wykorzystaniem kaniuli +50,00 zł
zabieg ze znieczuleniem miejscowym +od 30,00 zł

RADIESSE™ – nowy zabieg na bazie hydroksyapatytu wapnia.
Uzupełnienie objętości. Odbudowa kolagenu. Ożywienie.
Idealna redukcja zmarszczek jest osiągana poprzez uzupełnienie objętości skóry. RADIESSE™wypełniacz natychmiast nadaje skórze objętości i redukuje oznaki starzenia się skóry, ponieważ składa się z mikrocząsteczek wapnia i specjalnej matrycy żelowej. Działanie preparatu RADIESSE™jest wyjątkowe, ponieważ tworzy rusztowanie pod skórą, odbudowuje strukturę i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu. Proces ten trwa przez kilka miesięcy. Zostało udowodnione klinicznie, że efekt kuracji RADIESSE™ utrzymuje się przez rok, a u części pacjentów ponad rok.

Zasady stosowania
RADIESSE™ jest wypełniaczem objętości przeznaczonym do wstrzykiwania. Jego celem jest osiągnięcie nowego standardu w korekcji głębokich zmarszczek i fałd takich jak bruzdy nosowo–wargowe, bródkowo-wargowych, wgłębienia w okolicach skroni, zagłębienie podbródka. RADIESSE™ jest także idealnym wypełniaczem do przywrócenia młodzieńczych konturów twarzy i jest często używany do korekcji policzków, okolicy przedżuchwowej, a także nosa. RADIESSE™ jest także używany do regeneracji grzbietowej powierzchni ręki.

Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse jest w 100% biokompatybilny tj. wchłania się w sposób naturalny. Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg, ale po 3-4 miesiącach zaleca się konsultację lekarską, podczas której lekarz dokona oceny i w razie potrzeby wykona zabieg uzupełniający. Pacjenci z reguły zaraz po wypełnieniu wracają do pełnej aktywności. Możliwe objawy niepożądane takie jak obrzęk, ból, zasinienia czy zaczerwienienie ustępują zwykle po 2-3 dniach.

 

Sculptra

Sculptra jest to biokompatybilny i biodegradowalny preparat do wstrzyknięć podskórnych wykorzystujący substancję znaną jako kwas L-polimlekowy. Pobudza on w sposób naturalny skórę do samodzielnej produkcji kolagenu. Uzyskanie pożądanego efektu jest zatem czasochłonne ale też długotrwałe. Powolny przyrost kolagenu na cząsteczkach kwasu L-polimlekowego docelowo gwarantuje naturalność wyglądu po odpowiednim czasie od zabiegu.
W zależności od wyglądu początkowego i oczekiwanego efektu końcowego należy wziąć pod uwagę podanie kilku fiolek preparatu w odstępach 4-8 tygodni.
Zastosowanie Sculptry wiąże się również z obowiązkiem wykonywania masażu okolic zabiegu po jego wykonaniu najpierw w gabinecie lekarza, później przez pacjenta w domu. Takie postepowanie gwarantuje brak możliwości wystąpienia powikłań.
Ze względu na budowę chemiczną oraz wieloośrodkowe badania preparat można z pewnością uznać za bezpieczny. Efekt kuracji to pełniejszy kształt twarzy oraz naturalnie gładsza i młodsza skóra z wyraźnie zredukowanymi liniami, bruzdami, zmarszczkami i fałdami. W odróżnieniu od tradycyjnych zabiegów, efekty kuracji z użyciem preparatu Sculptra utrzymują się nawet do 2 lat. Sculptra jest preparatem, który podany podskórnie powoduje odbudowę naturalnego kolagenu. Taki proces zapewnia powrót utraconej objętości, spłycenie istniejących fałdów i zmarszczek oraz wzrost napięcia skóry. Efekt działania preparatu jest długotrwały i niezwykle naturalny