recepcja.namisz@gmail.com   |   +48 500 001 668

Makijaż Permanentny Brwi

MICROBLADING

Pozwala nadać brwiom naturalny wygląd, bo włoski są dorysowywane na skórze.

Jest to technika manualna, bez użycia elektrycznego urządzenia do makijażu permanentnego. Microblading wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składających się z płaskich łączonych igieł, wyłącznie jednorazowego użytku. Za pomocą ostrza wprowadza się do warstwy kolczystej naskórka barwnik, który imituje w skórze naturalny, subtelny włos.  Zabieg polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego.  Wyrysowane włoski pomieszane z naturalnymi dają trójwymiarowy efekt, a brwi są łudząco podobne do naturalnych.

Microblading utrzymuje się w skórze do 3 lat. Aby jego wygląd był wizualnie poprawny , należy dokonywać korekty między 1 a 2 rokiem po wykonaniu.

BRWI OMBRE

Brwi ombre to innowacyjna technika makijażu permanentnego wywodząca się z cieniowania. Polega ona na delikatnym stopniowaniu koloru aż do uzyskania pięknego przejścia ku zewnętrznym krawędziom. Dzięki tej metodzie uzyskujemy podstawę modelującą brwi oraz efekt roztarcia nad nią. Metoda realistycznie odzwierciedla efekt misternie pomalowanych brwi cieniem lub kredką oraz nadająca się do każdego rodzaju cery. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi.

Cena: 650 zł