recepcja.namisz@gmail.com   |   +48 500 001 668

Aktualności

Dzień Kobiet

Wybierz Swój zabieg / termin i skontaktuj się z nami  500 001 668

6-11 marca Tygodniem Kobiet w Milady & Namisz Day SPA

Umów się na dowolny zabieg na buzię, a na kokosowy masaż ciała dostaniesz -30% Rabatu

*********************************************************************

MODELOWANIE SYLWETKI

Radiofrekwencja

– pakiet 6 zabiegów  – 40%!

-pakiet 8 zabiegów   – 50%

Bańka chińska – pakiet 10 zabiegów + 2 zabiegi GRATIS!

modelowanie sylwetki

Promocja trwa

*******************************************

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pierwsze w Łodzi urządzenie Plasma IQ- inteligentny generator plazmy służący poprawie skóry wokół Twoich oczu.

slider_01_napis (1)

PLAZMA IQ to najnowszej generacji urządzenie wytwarzające kontrolowaną mikro wiązkę plazmy, dzięki jonizacji gazów występujących w powietrzu. Urządzenie pozwala wykonać wszystkie zabiegi nieablacyjnej chirurgii miękkiej. PLAZMA IQ to połączenie cienkiej igły z falą radiową o bezpiecznej, bardzo niskiej mocy. W sposób kontrolowany umożliwia sublimację naskórka, lecząc różnego rodzaju zmiany skórne. Dzięki specjalnie opracowanym technikom zabiegowym uzyskujemy efekt napięcia, liftingu skóry w miejscu działania urządzenia.
W odróżnieniu od innych technik zabiegowych, urządzenie PLAZMA IQ nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, podczas zabiegu nie występuje krwawienie. Zabieg wykonywany jest dla wszystkich fototypów skóry, gdyż nie powoduje przebarwień pozapalnych. Efekt termiczny wytworzony na końcówce powoduje pobudzenie oraz wytwarzanie nowych włókien kolagenu i elastyny. W zależności od stanu skóry, najlepsze efekty otrzymujemy po wykonaniu 1 do 4 zabiegów.

Czytaj więcej

Sprawdź również Promocję

Luksusowy zabieg z 24k ZŁOTEM

zloto3

Luksusowy zabieg z 24k złotem przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, a zwłaszcza dla cery z widocznymi oznakami upływu czasu. Czyste 24 karatowe złoto używane podczas zabiegu usuwa zmęczenie, dotlenia skórę i rozjaśnia ją. Zabieg 24k złotem zaleca się szczególnie osobom, którym zależy na szybkim i skutecznym poprawieniu kolorytu i wyglądu zmęczonej skóry. Zabieg stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej skóry, umożliwiając regenerację włókien kolagenowych nie dopuszczając do dalszego spadku jędrności skóry.
Wokół złota tworzą się młode komórki, które przyspieszają procesy metaboliczne w skórze. Te właściwości złota wpływają na redukcję zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych. Dzięki silnym właściwościom antyseptycznym złoto łagodzi stany zapalne skóry. Spowalnia proces powstawania melanogenezy, przez co zapobiega powstawaniu przebarwień i rozświetla skórę.