Praesent Et Urna Turpis


Lubisz uprawiać sport? Lubisz biegać, korzystać z basenu, sauny i siłowni, a przy tym marzysz o delikatnym makijażu, który się nie rozmaże?

Twoje brwi są rzadkie, oczy małe, a usta mało wyraźne, wąskie lub mają nieregularny kształt i po prostu chciałabyś to zmienić?

W ciągu dnia masz niewiele czasu na pielęgnację własnej urody? Kariera i praca wymagają od Ciebie aktywnego poranka?

Drogie Panie proszę się przyznać ile spędzacie czasu przed lustrem zanim wyjdziecie z domu? A teraz pomyślcie ile czasu zaoszczędzicie dzięki makijażowi permanentnemu.

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez zrobienia makijażu. Większość pań, mimo porannego pośpiechu i zabiegania, poświęca kilka minut dziennie na pomalowanie rzęs, ust czy nałożenie podkładu. Tymczasem, zamiast tracić czas spędzony przed lustrem, można zdecydować się na makijaż permanentny. Pozwala podkreślić niektóre elementy urody, dzięki temu uzyskuje ona blask i wygląda świeżo…

Osoby uczulone na kolorowe kosmetyki mają bardzo ograniczone możliwości wykonania makijażu! Barwniki które wykorzystuje przy zabiegu to w pełni bezpieczne barwniki mineralne. Nie posiadają środków konserwujących ani zapachowych. Są hipoalergiczne i posiadają certyfikat Instytutu Dermatologii!

Trwałe podkreślenie oczu i ust które wykonamy specjalnie dla Ciebie spowoduje, że rano wystarczy nałożyć na twarz podkład i można ruszać na podbój dnia!

 

Malwina Maranda- certyfikowana linergistka -zajmuje się upiększaniem twarzy od ponad sześciu lat. Posiada niesamowity dar i wykonuje makijaże z wyczuciem i ogromną estetyką, z która po prostu trzeba się urodzić. Jej zmysł artystyczny pozwala na idealne dopasowanie odpowiedniego kształtu i koloru. Pracuje z myślą by zadowolić każda klientkę i dać poczuć się jej pewniejszą.

Sterylne, jednorazowe igły są pakowane w moduły które zapewniają pełne bezpieczeństwo i komfort klientki. Barwniki hypoalergiczne takich firm jak Swiss Color, Diva Color oraz precyzyjny sprzęt najwyższej klasy Swiss Liner pozwalają na osiągniecie rysunku niemalże perfekcyjnego a do tego sprawna ręka Aleksandry i sukces gwarantowany:)