recepcja.namisz@gmail.com   |   +48 500 001 668

Szkolenia – Coaching

Jagoda Wodzińska-Jabłońska – Doświadczony Sprzedawca, Szkoleniowiec, certyfikowany Trener Biznesu, Tutor. Praktyczną wiedzę z zakresu sprzedaży zdobyła pracując w charakterze specjalisty ds. Reklamy w dwóch znanych czasopismach branżowych. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Realizator projektów w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami – również za granicą Rosja , Ukraina. Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego za specjalnością filologia rosyjska. Ukończyła podyplomowe studia Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Uniwersytet Łódzki ), Zarządzanie Produkcją oraz Zarządzanie Logistyką (Politechnika Łódzka).

Szkoli z zakresu umiejętności sprzedażowych, zarządczych, komunikacyjnych, budowania silnej marki oraz przewagi konkurencyjnej. Preferuje profesjonalny ale wesoły styl pracy.

Prywatnie jest mamą i żoną. Rodzina to jej dopełnienie. Realizuje się kulinarnie, szczególnie, gdy może przygotować kolację dla przyjaciół. Rozwój osobisty stał się jej hobby. Pasjonuje się sztuką makijażu. Przed snem lubi czytać kryminały, powieści detektywistyczne oraz książki o życiu kobiet w różnych epokach historycznych.

Zapraszam do kontaktu:

+ 48 535 289 656

 

Zapraszamy do skorzystania z sesji coachingowych w atrakcyjnej cenie (Coach w trakcie certyfikacji)!!!

!!!Uwaga salony kosmetyczne!!!

Termin najbliższego szkolenia ” Efektywna sprzedaż usług kosmetycznych” – 22.06.2015r.
Koszt szkolenia 500 zł/os. przy zapisie do 15. 06. 2015r. (Cena standardowa to 700 zł/os.)
Szkolenie obejmuje dwa spotkania o charakterze teoretycznym i praktycznym – 8 godzin (5 godzin + 3 godziny, w terminie późniejszym, który będzie uzgodniony z uczestnikami szkolenia).

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt telefoniczny: 535 289 656