recepcja.namisz@gmail.com   |   +48 500 001 668

Wieczór Panieński w SPA

Organizujesz niezapomniany Wieczór Panieński dla swojej Przyjaciółki?

Wieczór panieński to doskonała okazja do tego aby spędzić cudowny czas w towarzystwie najbliższych kobiet. Dla tych Pań, które chcą zorganizować go w sposób wyjątkowy i nietypowy zapraszamy na wspólne korzystanie z szeregu zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych w kameralnym gronie.

Wizyta w Milady & Namisz Day SPA z pewnością będzie przyjemną niespodzianką dla Panny Młodej a zabiegi, którym zostanie poddana pomogą jej w przygotowaniach do ślubu, sprawią że poczuje się nie tylko bardziej zrelaksowana ale i piękniejsza. Każda uczestniczka wieczoru panieńskiego w pięknych orientalnych wnętrzach naszych gabinetów i pod czułą opieką specjalistów zapamięta ten czas jako wyjątkową, zmysłową podróż.

Wieczór Panieński SPA pozwoli przyszłej pannie młodej zrelaksować się przed tym najważniejszym dniem w jej życiu. Dodatkowo to doskonała okazja na ploteczki z najbliższymi przyjaciółkami. Nasi profesjonaliści zajmą się Wami i sprawią, że ten wieczór z pewnością będzie niezapomniany. Wasze zadowolenie to dla nas priorytet, dlatego stawiamy na najwyższą jakość usług. Przekonajcie się same, jak wyjątkowo jest w naszym SPA!

Zapraszamy do stworzenia z nami własnego scenariusza tego wieczoru.

Zapraszamy do kontaktu:
tel: 500 001 668
recepcja.namisz@gmail.com

Po ustaleniu: planowanej liczby uczestniczek, proponowanego terminu i preferencji odnośnie rodzajów zabiegów zaproponujemy indywidualnie dobrany scenariusz.

Dla Panny Młodej i jej towarzyszek butelka wina i owoce w prezencie.