recepcja.namisz@gmail.com   |   +48 500 001 668

Zabiegi modelujące ciało

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE –WYSZCZUPLAJĄCE NA CIAŁO

Fala Uderzeniowa – akustyczna rewelacja w walce z cellulitem!

Rewolucyjne rozwiązanie do bezinwazyjnego ujędrniania skóry – skuteczna redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej, umniejszanie widoczności blizn i wygładzanie rozstępów.

BTL-6000 SWT to technologia wykorzystującą  fal shockowych (akustycznych)  równocześnie na wyznaczony obszar tkanki poprzez opatentowaną głowicę.

 

NEOWASKULARYZACJA PRZEMODELOWANIE KOLAGENU ELIMINACJA ZŁOGÓW
Nowotworzenie naczyń. Wzrost nowych kapilarów (naczyń włoskowatych) oraz poprawa mikrocyrkulacji, dostaw tlenu i metabolizmu na obszarze zabiegowym. Proces pseudozapalny powodowany uderzeniami impulsów energii wywołuje uwalnianie się leczniczych czynników stymulujących rozrastanie się fibroblastów. Proces ten prowadzi do powstawania nowych zagęszczonych pasm kolagenu. Udrożnienie systemu
limfatycznego przyspiesza
usuwanie złogów ubocznych
produktów przemiany materii.
Prowadzi to do redukcji
obrzęków i szybszej regeneracji
tkanki.

Elastyczność skóry maleje z wiekiem. Typowa „skórka pomarańczowa”, pojawiająca się na udach, pośladkach i ramionach dotyka 80% wszystkich kobiet. Siła jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit i miejscową otyłość. Możemy intensywnie działać na cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia. Cellulit stał się poważnym problemem w społeczeństwie, a co za tym idzie, wywiera poważny wpływ na jakość i radość życia.  „Leczenie Falami Akustycznymi” (Acoustic Wave Therapy – AWT) to nowoczesna, niezwykle skuteczna metoda, polegająca na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem części ciała falami dźwiękowymi. Tę innowacyjną metodę wybiera coraz więcej kobiet, stawiających na profilaktykę, by zapobiegać powstawaniu cellulitu, lub by wyeliminować już widoczne zmiany na skórze. W wielu przypadkach, efekty są widoczne i wyczuwalne, a także mierzalne, już po 4 do 6 sesji, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni

 

 

Wskazania:

 • cellulit, w tym III i IV stopnia
 • wiotka skóra ( brzuch, uda, okolica pośladków)
 • miejscowa otyłość
 • nierówności skóry po przebytej liposukcji
 • obrzęki kończyn dolnych

Efekt:

 • zlikwidowanie cellulitu
 • poprawa elastyczności, jędrności i napięcia skóry
 • rozbicie tkanki tłuszczowej
 • zmniejszenie obwodu ciała w miejscach poddanych terapii
 • redukcja rozstępów pociążowych
 • likwidacja obrzęków

 

Blizny – Efekty

 • Przekształcanie tkanki bliznowej
 • Wygładzanie nierówności skórnych
 • Regeneracja lokalnego systemu nerwowego
 • Rozluźnianie ściągniętej tkanki

 

Przeciwwskazania:
– 
ciąża i okres karmienia
– zakrzepica
– zaburzenia krzepliwości krwi (hemofilia)
– choroby nowotworowe
– dzieci dorastające (poniżej 18 roku życia za zgodą rodziców lub wg zaleceń lekarza)
– leczenie kortyzonem (6 tygodni przed datą pierwszego zabiegu)
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

RADIOFREKWENCJA – ODBUDOWA KOLAGENU, LIFTING SKÓRY
RF- FALE RADIOWE

Wskazania

 • wyszczuplenie i wymodelowanie ciała
 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 • redukcja zaawansowanych postaci cellulitu
 • ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki)
 • zmniejszenie blizn i rozstępów
 • poprawa jakości skóry ciała

Fale radiowe to najnowsza i najskuteczniejsza technologia potwierdzona badaniami naukowymi w Stanach Zjednoczonych. Działa przyczynowo odwracając skutki starzenia się skóry, a nie tylko same objawy. Specjalne elektrody przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry, co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej. Pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. Radio Frequency działa też rewelacyjnie na odprężenie mięśni i łagodzenie bólu, pobudza układ limfatyczny i krążenie krwi, zwiększa metabolizm w tkankach, redukuje wolne rodniki spłyca rozstępy. Fale Radiowe są skuteczne i bezpieczne, gdyż Radio Freqency absorbowane w komórkach skóry nie niszczy innych struktur – nie dochodzi do poparzenia naskórka.

Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu.

Przeciwwskazania:

 • Ciąża,
 • Epilepsja i zaburzenia psychiczne,
 • Gorączka, choroby skóry, świeże rany, choroby przewlekłe (takie jak nowotwory, AIDS i zapalenie wątroby), choroby serca,
 • Zapalenie żył, przebyte operacje naczyniowe,
 • Osoby zażywające leki przeciwzapalne lub antybiotyki powinny skonsultować się ze swoim lekarzem.

7 ZABIEGÓW + 1 GRATIS

 

radiofrekwencja zabieg
Cena zabiegów:

Twarz 200zł
Okolice oczu 120zł
Szyja 150zł
Dłonie 150zł
Ramiona 200zł
Uda całe 400zł
Brzuch 300zł
Plecy 300zł
Brzuch + Uda 500zł

Bańka Chińska

Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. Odciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

Bańki chińskie są specjalną odmianą baniek próżniowych, tworzonych z gumy. Tworzywo sztuczne pozwala na przystawienie ich w prawie w każdym miejscu, bez względu na kształt powierzchni. Masażysta indywidualnie ustala stopnia zassania bańki, przez co zabieg jest bezbolesny, masaż dostosowywany jest do indywidualnego progu odczucia bólu.

Sposób wykonania masażu zależy od wielkości baniek – duże stawia się na stawach i powierzchniach silnie umięśnionych, a mniejsze w punktach bardziej wrażliwych. Masuje się głównie plecy, a jeśli jest to masaż kosmetyczny (antycellulitowy), to masażowi podlegają także pośladki, uda i ramiona. Na ciało nakładany jest olejek i  ciepłymi dłońmi masujemy ciało, po to by ułatwić przesuwanie bańki po skórze, bez powodowania bólu. Drugi krok to przyssanie gumowych baniek. Kolejny krok to przesuwanie zassanej chińskiej bańki po ciele – ruchy koliste.

Masaż bańką chińską profilaktycznie powinien być stosowany przynajmniej 1 raz w tygodniu. Dzięki regularnemu korzystaniu z tego rodzaju masażu można się cieszyć dobrym zdrowiem przez lata. Następuje mobilizacja sił odpornościowych organizmu, poprawia się cyrkulacja krwi i limfy, masaż działa leczniczo m.in. na schorzenia stawów, bólów mięśniowych oraz wszelkich infekcji czy stanów zapalnych. Znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne. Przynosi ulgę i ukojenie w przypadku różnych dolegliwości poprzez energetyzowanie i rozgrzanie odpowiednich punktów ciała. Przystawiając bańkę w określonym punkcie ciała, wyrównuje się poziom energii w miejscach chorych. Najczęściej są to napięte mięśnie bądź bolące stawy. Masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Masaż bańka chińską można stosować również w kosmetyce, a dokładnie podczas kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Bańka chińska pobudza krążenie krwi, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieograniczoną moc w kuracji antycellulitowej. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.
Czas: 30 min
Cena: 70 zł

ZABIEGI NA BIUST

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
Odświeżą skórę piersi, złuszczą nadmiar zrogowaciałego naskórka, a przede wszystkim są skuteczne w walce z rozstępami na piersiach. Warto połączyć zabiegi mikrodermabrazji z klasycznymi zabiegami odżywczymi. Po zastosowaniu mikrodermabrazji, skóra świetnie chłonie substancje odżywcze, które pomagają się jej odbudować.
Cena:
Mikroderbambrazja z maską borowinową  200zł
Pakiet 5 zabiegów 800 zł zamiast 1000zł + Zabieg modelująco-pielęgnujący na biust GRATIS!!!

Najskuteczniejszą formą poprawy jakości biustu jest seria profesjonalnych zabiegów.

ZABIEG MODELUJĄCO-PIELĘGNACYJNY NA BIUST Z RADIOFREKWENCJĄ RF

Intensywny zabieg modelująco-pielęgnacyjny.
Zabieg wskazany dla wszystkich pań, które chcą ujędrnić biust, szczególnie po ciąży i karmieniu piersią, po intensywnej ekspozycji na słońce oraz po kuracjach odchudzających. Polecane jest także wszystkim paniom, które chcą odmłodzić i upiększyć swój biust.

Zabieg doskonale liftinguje i ujędrnia skórę biustu i dekoltu. Wzmacnia tkankę łączną, poprawia jej napięcie. Poprzez stymulację metabolizmu skóry usprawnia cyrkulację krwi i limfy.

Cena: 400zł

PAKIETY ANTYCELLULITOWE

Pakiet antycellulitowy MAXI      Cena promocyjna za pakiet: 1862 zł zamiast 2660 złw pakiecie otrzymujesz:   

1x drenaż limfatyczny ciała 60min         150 zł

6x fala uderzeniowa uda + pośladki    1500 zł

10x masaż bańką chińską 30min            700 zł        

3x masaż limfatyczny nóg 45min            180 zł        

3x serum antycellulitowe                             60 zł

peeling antycellulitowy                                 70 zł

Pakiet antycellulitowy MIDI       Cena promocyjna za pakiet: 1350zł zamiast 1800 złw pakiecie otrzymujesz:               

4x fala uderzeniowa uda + pośladki     1000 zł

7x masaż bańką chińską 30min                490 zł

3x masaż limfatyczny nóg 45min              180 zł

3x serum antycellulitowe                               60 zł

peeling antycellulitowy                                   70 zł

Pakiet antycellulitowy MINI          Cena promocyjna za pakiet: 450 zł zamiast 530 złw pakiecie otrzymujesz:               

5x masaż bańką chińską 30min            350 zł        

2x masaż limfatyczny nóg 45min         120 zł        

3x serum antycellulitowe                          60 zł